HOPLaaga

Piwo posiada soczystą szpice aromatu stworzoną przez amerykańskie chmiele, które bazują na słodowym fundamencie. Wyśmienicie komponuje się z goryczą, balansując na granicy i dostarczając pełni wrażeń piwoszowi. Całościowo zapach można odebrać jako delikatny i zakryty choć cytrusowe nuty najmocniej wybijają się ponad stan. I emanują rześkością, niebywale zachęcają do kosztowania. A w upały trzeba się nawadniać!

Hoplaaga_piwnakompania.wordpress.com 2

Hoplaaga_piwnakompania.wordpress.com 8

W smaku dominuje połączenie muskularnej goryczy i cytrusów, ponadto wyczuwam pewną ziołowość jakby uwypuklającą się z filigranową, a jakże kolendrą. Czyżby mieszanka chmieli to uczyniła? Skład nie zdradza mi innych tajemnic, ale schłodzona połać piwa rozpływa się po gardle i spływając niżej wyściela je jak mleczko dove, nivea, bambo skórę w jednym! Jedno piwo jest tańsze niż wszystkie kosmetyki razem, więc chyba wiecie co zrobić?

Hoplaaga_piwnakompania.wordpress.com 7

Hoplaaga_piwnakompania.wordpress.com 3

Przy dużym napowietrzonym hauście piwa można wyczuć alkohol, biorąc jednak pod uwagę całokształt jest on kapitalnie wkomponowany w odbiór. Na pewno nie stanowi elementu przeszkadzającego, gorzelniczych nut nie zdołałem stwierdzić. Barwę ma słomkową, łagodnie mętną z klasową pianą wspaniale rozpadającą się w większe, białkowe skupiska. W końcu ktoś coś zrobił dobrego z lagerem!

Hoplaaga_piwnakompania.wordpress.com 5

Hoplaaga_piwnakompania.wordpress.com 9

Zapach 9;

Smak 9,5;

Wygląd 10;

Ogólnie 9,5.

Wielkopolski Piwosz

  • Kraj pochodzenia: Polska
  • Kupione: Galeria Alkoholi Podolany, Poznań
  • Cena: ~7,5 zł.-

 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s